Lai no kāda ražotāja ir jūsu traktors, kombains vai cita pašgājēja mašīna, mēs tai iemācīsim stūrēt automātiskā režīmā lauku darbu veikšanai. Ag Leader un Reichhardt piedāvā gan integrētas hidrauliskas, gan elektriskas stūrēšanas sistēmas, kas izmanto jebkuras precizitātes GPS signālu ar precizitāti līdz pat +/-2,5 cm, kā arī dažāda tipa sensorus - ultraskaņas, tausta tipa, u.c.

Automātiskā stūrēšana ne tikai būtiski atvieglo operatora darbu, bet arī nodrošina pastāvīgu veicamā darba kvalitāti neatkarīgi no operatora noguruma, diennakts laika vai darba apstākļiem (putekļi, etc). Ekonomiskai ieguvums ļauj jums atpelnīt šo ieguldījumu pāris sezonu laikā, jo būtiski samazinās dubultapstrāde, materiālu lieka izlietošana, degvielas patēriņš un darba laiks. Strādājot ar 4 m agregātu un izmantojot RTK signālu, uz  katriem10 braucieniem jūs varat ietaupīt 1 braucienu vai pat vairāk.

Jautājiet mums, un mēs jums iedosim labāko risinājumu jūsu saimniecībai! Strādājot pa vecam, labāki rezultāti neparādīsies.

Palieliniet savu peļņu un komfortu kopā ar mums!